Ubytovanie

Hotel Barbora*** poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a rodinných izbách, s možnosťou detskej postieľky. Náročnejší klienti môžu využiť tri apartmány.

Pred rezerváciou kontaktujte, prosím, recepciu kvôli overeniu dostupnosti izieb.

 

Kapacitu hotela tvorí 81 pevných lôžok a 27 prísteliek v zložení:

  • 4 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou
  • 11 x dvojlôžková izba s možnosťou prístelky
  • 8 x rodinná izba 2+3
  • 1 x rodinná izba 2+2
  • 1 x apartmán lux
  • 1 x apartmán malý
  • 1 x apartmán veľký

Check in: 14,00 hod

Check out: 10,00 hod

Možnosť platby kartou za všetky hotelové služby, vrátane skipasov.

Dvojlôžkové izby

Dvojlôžkové izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením (WC a sprchový kút). Na výber sú izby s manželskou posteľou alebo s oddelenými posteľami a s možnosťou prístelky. Prístelka je plnohodnotné lôžko.

Rodinná izba typu 2+3

Izba pozostáva z dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby so spoločným vchodom, chodbičkou a sociálnym zariadením (WC a sprchový kút). Na každú izbu je možné pridať prístelku.

Rodinná izba typu 2+2

Izba je zložená z dvojlôžkovej izby s manželskou posteľou a dvojlôžkovej izby s možnosťou prístelky. Izby majú spoločný vchod, chodbičku a sociálne zariadenie (WC a vaňa). Izba má samostatný balkón.

Apartmán lux

Apartmán Lux

je dvojlôžkový, zložený zo spálne a obývacej miestnosti, v ktorej je malý kuchynský kútik s mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Sociálne zariadenie je vybavené perličkovou vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC.

Apartmán malý

je trojlôžkový. V spálni sa nachádza manželská posteľ a ďalšie samostatné lôžko. V obývacej miestnosti je umiestnená chladnička. Sociálne zariadenie je vybavené sprchovým kútom a samostatným WC.

Apartmán veľký

je zložený z dvoch dvojlôžkových spální, obývacej miestnosti a dvoch samostatných sociálnych zariadení (sprchový kút a WC).

Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora
Ubytovanie - hotel Barbora